Tooted

TAIMEKASVU STIMULAATORID

Kas soovite oma toodete saagikust ja kvaliteeti tõsta? Osta ülitõhus taimekasvu stimulaator VIMPEL® preparaadi ametlikult edasimüüjalt Balti riikides ja Skandinaavias.


Taimekasvu stimulaator VIMPEL® – on keskkonnasõbralik preparaat, millel on adaptogeeni, krüoprotektori, termoprotektori, antistressandi, haiguse inhibiitori, mulla aktivaatori ja liimi omadused.


Taimekasvu stimulaator VIMPEL® stimuleerib teie kasumi kasvu!Rohkem detaile

MIKROVÄETISED

LURS-sarja uuenduslikud mikroväetised kompenseerivad toitainete puudust ebasoodsal kasvuperioodil, aitavad kaasa saagikuse suurenemisele 15–27% ja parandavad saaduste kvaliteeti.


Et osta LURS-sarja mikroväetisi, pöörduge Agro Bunker Oü juhtide poole jaotises “Kontaktid”.


Maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks soovitame kasutada LURS-sarja uuenduslikke mikroväetisi koos taimekasvustimulaatoriga VIMPEL®.Rohkem detaile

Aednikele ja põllumeestele

Kasvustimulaatori ja mikrotoitainete väetiste kasutamise universaalne tehnoloogia võimaldab Teil suurendada kõigi teie poolt kasvatatavate taimede saagikust.


Viljade kvaliteet tõuseb: suureneb suhkrute sisaldus puuviljades, tärklisesisaldus kartulites, mineraaldesisaldus köögiviljades. Paraneb puuviljade välimus ja säilivus. Preparaadid on keskkonnasõbralikud.Rohkem detaile