Meist

О нас

Agro Bunker Oü on “Dolina” kontserni eksklusiivne partner Balti riikides ja Skandinaavias, kellel on üle 23-aastane kogemus põllumajandussektoris.

Rahvusvaheline kontsern “Dolina” on:

Spetsialiseerunud taimekasvustimulaatorite ja mikroväetiste uurimisele, arendamisele ja rakendamisele põllumajandustootmises.

Peamised ülesanded: kõigi tasandite põllumajandustootjate vajaduste rahuldamine – alates väikestest eramajapidamistest kuni suurte põllumajandusettevõteteni oma tootmissektoris; uute väetiste loomine ja olemasolevate täiustamine.


Ettevõtte aluseks – Ettevõtte aluseks on kõrgeima kvalifikatsiooniga keemikute, teadlaste ja agronoomide meeskond, kelle kinnitab keemiatööstuse ja põllumajandusteaduste atesteerimiskomisjon (Kõrgem AtesteerimisKomisjon ); nüüdisaegselt varustatud keemialaborid. Ettevõtteson kaasaegne tootmine koos toote kvaliteedikontrolliga kõigis tootmisetappides; pidevalt kasvavad toodete tootmis- ja müügimahud.


Väljatöötatud preparaadid läbivad põhjaliku kontrolli tõhususe ja kõigi kehtivate keskkonnaohutusstandardite järgimise osas. “Dolinal” on viljakas koostöö juhtivate teadusasutustega Itaalias, Ungaris, Rumeenias, Moldovas, Türgis, Ukrainas, Valgevenes, Venemaal, Kasahstanis, Usbekistanis, Tadžikistanis, Argentinas, Kanadas, Indias ja Lõuna-Aafrika Vabariigis.

Tooted on läbinud paljude aastate jooksul tootmistestid, et saavutada kõrge efektiivsus, keskkonnasõbralikkus ja kasutusmugavus. Tänu sellele on “Dolina” taimekasvustimulaatorid ja mikroväetised võitnud põllumajandustootjate usalduse ja kõrge hinnangu paljudes maailma riikides.

Üle 120 turustuspartneri maailma erinevates riikides.

Oleme alati koostööle avatud!