Mikroväetis LURS colofermin phosphorus
Struktuur g/l
Fosfor P2O5 420
Lämmastik N 83
Colofermin 939
Konteiner: 100 ml
1 l
5 l
10 l

Mikroväetis LURS ® colofermin phosphorus (LURS® colofermin fosfor)

LURS® colofermin phosphorus (LURS® colofermin fosfor) on kontsentreeritud mikroväetis põllu- ja puuviljakultuuride lehestikukaudseks toitmiseks..

Taimed kogevad suurimat fosforivajadust kasvuperioodi alguses. Fosfori puudusel muutuvad taimed tumeroheliseks, lillaks või purpurseks. Alumiste lehtede servadele ilmub kollane, pruun või must värv. Väetises sisalduv fosfor on orgaanilises vormis, mis muudab selle puudumise kompenseerimise lihtsaks.

LURS® colofermin phosphorus sisaldab veepehmendajat, seetõttu ei vähenda taimekaitsevahendite kasutamine karedas vees (suurenenud Ca2+ ja Mg2+ soolade sisaldus) koos LURS® colofermin phosphorus nende efektiivsust. Preparaadi komponent seob karedust moodustavad soolad usaldusväärselt, põhjustamata töölahuse hägusust. Kaltsiumsulfaadi (kipsi) moodustumise oht, mis võib põhjustada pihustusseadmete rikke, on täielikult välistatud. Töötlemine peab toimuma vahetult peale töölahuse valmistamist.

LURS® colofermin phosphorus on tugev füsioloogiline mõju taimedele, mis:

  • soodustab juurestiku arengut;
  • suurendab taime immuunsust;
  • vähendab seenhaiguste protsenti;
  • toetab õitsemisprotsessi;
  • kiirendab küpsemist;
  • parandab seemnete ja puuviljade kvaliteeti.

Mikroväetise koostis võimaldab töötlemist õhutemperatuuril üle +5 °С.

Tähelepanu! Kombineerides metalli sisaldavate mikroväetistega LURS® colofermin phosphorus võib tekkida sade. Enne kasutamist on soovitatav kontrollida ainete ühilduvust väikeses koguses.

Soovitatav kasutada koos taimekasvu stimulaatoriga VIMPEL®