Kompleksne universaalne mikroväetis LURS multikompleks
Struktuur g/l
Lämmastik 184
Fosfor P2O5 66
Kaalium К2О 44
Väävel SO3 36
Raud Fe 6
Vask Cu 8
Tsink Zn 8
Boor B 6
Mangaan Mn 6
Koobalt Co 0,05
Molübdeen Mo 0,12
Konteiner: 100 ml
1 l
5 l
10 l

Kompleksne universaalne mikroväetis LURS® multikompleks

LURS® multikompleks – on universaalne vedel mikrotoitaine väetis põllu-, köögivilja-, puuvilja-, marja-, dekoratiivkultuuride, lillede, niidu- ja murukõrrelistele.

LURS® multikompleks varustab taimi optimaalseks kasvuks ja arenguks vajalike toitainetega. Mikroelementide väetis sisaldab makro- ja mikroelemente ühendites ja muudes kergesti kättesaadavates vormides, mida taimed tajuvad osana oma struktuurist. Ühendav aine on etüdroonhape, mis reguleerib vee liikumist rakkudes ja vähendab neis lahustumatute ühendite moodustumist.

Hape moodustab metallidega väga stabiilseid ühendeid ja lagunemisel moodustuvad taimede poolt kergesti omastatavad ühendid. Etüdroonhape on orgaaniline ühend, mis sisaldab kergesti kättesaadavat lahustuvat fosforit.

Seda kasutatakse koos pestitsiidide, kasvu stimulaatorite, laia pH-vahemikuga mineraalväetiste lahustega. Mikroväetis LURS® multikompleks sisaldab veepehmendajat, seetõttu ei vähenda pestitsiidide kasutamine karedas vees (suurenenud Ca2+ ja Mg2+ soolade sisaldus) koos LURS® multikompleks nende efektiivsust. Preparaadi komponent seob soolad usaldusväärselt, tekitamata hägusust. Kaltsiumsulfaati (kips) ei moodustu.

Ühilduvus: LURS® multikompleks on kombineeritav herbitsiidide, insektitsiidide, fungitsiidide ja bioloogiliste toodetega. Enne kasutamist tuleb kontrollida kokkusobivust paagisegus sisalduvate kemikaalidega.
Lehepinna ja viljade põletuste vältimiseks peaksite kõrge õhutemperatuuri perioodil vältima preparaatide kasutamist. Maksimaalse efekti saavutamiseks on kõige parem pihustamist teha õhtusel ajal.

Taimi pole soovitatav töödelda õitsemisperioodil.

LURS® multikompleks on võimas füsioloogiline mõju taimedele, mis:
  • kompenseerib toitainete puuduse ebasoodsate kasvutingimuste perioodil, kui taimede vajadused ületavad juurestiku imendumisvõimet;
  • aktiveerib mullast toitainete omastamist;
  • suurendab taimede vastupanuvõimet haigustele ja stressisituatsioonidele kuni 30%;
  • aitab suurendada saagikust 15–27% ja parandab saagi kvaliteeti.
Soovitatav kasutada koos taimekasvu stimulaatoriga VIMPEL®